Puedes ver el contenido público. Puede haber más contenido, solicite acceso al curso si desea verlos

 Accede con tu cuenta  Crea una cuenta y accede

Senjorai ir skaitmeninės technologijos

Senjorai ir skaitmeninės technologijos

Lietuva gali didžiuotis turėdama vieną sparčiausių interneto ryšį pasaulyje, vieną geriausių interneto infrastruktūrų bei aktyvius ir atsakingus interneto vartotojus. Tačiau technologijų pažanga pasiekia ne visus. Tačiau labai dažnai senjorai vis dar internetu nesinaudoja.
Todėl projekto Senjorai ir skaitmeninės technologijos (en. Seniors@DigiWorld) tikslas - paskatinti vyresnio amžiaus gyventojus, niekada nesinaudojusius internetu, susipažinti su skaitmeninėmis technologijomis, jų galimybėmis bei pradėti jomis naudotis kasdieniame gyvenime. Planšetinis kompiuteris pasirinkta kaip priemonė, kuri leis vyresnio amžiaus žmonėms lengviau pažinti skaitmeninį pasaulį. Šio projekto metu bus stiprinami skaitmeniniai įgūdžiai bei kompetencijos darbuotojų, kurie savo darbe susiduria su senjorais. Glaudžiai bendradarbiaujama su viešųjų bibliotekų darbuotojais ir senelių namais. Vėliau projekto mokymęsi dalyvavę asmenys savo žinias perduos senjorams. Projektas įgyvendinamas Lietuvoje, Vokietijoje, Ispanijoje ir Rumunijoje.
Norėdami susipažinti su kursu spauskite mokymosi turinys.


Projektas finansuotas Europos komisijos (Nr.: 2016-1-DE02-KA204-003345). Ši mokymosi medžiaga atspindi tik autorių požiūrį, todėl Europos Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.